İlaç fiyat sayfamızda listelenen ilaçlar alfabetik olarak gösterilmektedir. İlaç fiyatları sağlık bakanlığı tarafından belirlenen fiyatlardır.

İlacın şu anki en güncel eczanelerdeki satış ücretleri sağlık bakanlığına dayanılarak hazırlanmıştır. Yalnız unutmayın ki ilaç piyasası çok hızlı değişen bir piyasadır. Bu nedenle zamanla değişen ilaç fiyatları listeye yansımayabilir. En güncel fiyat listelerine size yakın eczanelerden ve sağlık bakanlığından ulaşabilirsiniz.

İlaç fiyat listesinde en fazla son eklenen 100 ilaç gösterilmektedir. İlaç rehberi sayfasından ilacın bar kodu ve üreten firma hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Yukarıdaki alfabetik liste yardımı ile ilaç isimlerin sizler için A’dan Z’ye sıraladık. Bu sayede aradığınız ilaca daha çabuk ulaşabilirsiniz. İlaç bul sayfasında ilacın etken maddesi, barkod gibi terimler arayarak ta ulaşmanız mümkündür.

Örnek vermek gerekirse, kas gevşeticiler arasınındaki en iyi ilaçlardan biri olan Buscopan ilacının fiyatı 4,04 TL’dir. 8,43 TL’ye satılan Apranax fort ilacı adet sancılarından kurtaran süper bir ağrı kesicidir.