İlaç rehberi sayfamızda, son eklenen 20 ilaç gösterilmektedir. İlaç rehberi listesinde ilaçlar hakkında üretici firmasının adı ve ilacın bar kodu  gibi önemli bilgiler bulabilirsiniz. İlaç hakkında detaylı bilgi için ilaç adının üstüne tıklayıp. İlaç için hazırlanmış özel sayfadan ilacın kullanımı, yan etkileri gibi bilgilerin dışında, ilaç hakkındaki sorular ve yanıtlarına ulaşabilirsiniz.

Yukarıdaki alfabetik listemizden aramış olduğunuz ilaçlara daha hızlı ulaşabilirsiniz. Ayrıca ilaç fiyatları sayfamızda sadece ilaçların fiyatlarını bulabilirsiniz.

İlaç rehberi sayfasında aradığınızı bulamadıysanız ilaç bul sayfasından ilaç adı, barkod, etken maddesi gibi özelliklerinizi aratıp istediğiniz ilaca daha hızlı ulaşabilirsiniz.

İlaç İsimlerinin amacı çeşitli ilaçlar hakkında sizi bilgilendirmektir. Örnek vermek gerekirse,  Apranax Fort adet sancısına bire bir gelen süper bir ağrı kesicidir. özellikle diş hekimleri tarafından çok yaygın tavsiye edilen ilaçtır. Cyclo Progynova ilacı kadınların düzensiz adet günleri için bir kurtarıcıdır.

Bu örnekler gibi ilaçlar hakkında bilgiler sunmak için ilaç isimlerini kurdum. Bilgiler derken özellikle ilaçların yan etkileri ve kullanan kişiler tarafından çok yaygın soruların yanıtlarını derlemeye çalıştık.